Atest-Bud

O firmie

Atest-Bud Spółka Jawna Kochański i Walczak Spółka Jawna to firma rodzinna. Rok 1997 był początkiem naszej działalności. Zaczynaliśmy jako kilkuosobowa ekipa, pracująca na zlecenia klientów indywidualnych.

Przez 14 lat sumiennej pracy skompletowaliśmy zgrany, stały zespół, który jest podstawą naszej działalności. Obecnie zatrudniamy blisko 30 osób. To fachowcy, którzy wielokrotnie sprawdzili się w zadaniach, gdzie priorytetem był krótki termin wykonania (w tym - w czynnych obiektach), jak również w realizacjach złożonych, wymagających wysokich kwalifikacji. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu robót związanych z budową, remontem, modernizacją i adaptacją budynków. Zawsze respektujemy zdanie Klienta, starając się zarazem podpowiadać ciekawe i funkcjonalne rozwiązania.

Wykorzystujemy nowoczesne technologie i materiały, które w połączeniu z rzetelnością gwarantują najwyższy poziom usług. Realizacja usług przebiega terminowo, według powziętych zobowiązań. Szczególny nacisk kładziemy na odpowiedzialność za skutki działań podejmowanych wobec klientów, partnerów handlowych i pracowników. Wybieramy uczciwych i sprawdzonych dostawców i podwykonawców.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt z nami

Firma "ATEST-BUD"
Kochański i Walczak
Spółka Jawna

ul. Pardyaka 11a,
32-400 Myślenice

tel: (12) 271-01-72
faks: (12) 271-01-92
e-mail: biuro@atest-bud.pl